Küresel Türk Film ve Müzik Ödülleri Los Angeles’da..

IMG_9118

Küresel Türk Film ve Müzik Ödülleri Los Angeles’da..

Türkiye Film Komisyonu Başkanı Sait Yardımcı; “Los Angeles’te ilkini düzenleyeceğimiz 1.Global Turkish Film & Müzik Awards etkinliği, kültür sanatla ülke tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır“ dedi. NİLGÜN ATAR

23 Şubat 2016 Salı – NİLGÜN ATAR- turizmhaberleri.com 

Kültür ve Turizm Bakanı Ünal’ın ” Kültür Ekonomisiyle Turizmi Buluşturacağız ” açıklamaları sektörde ve basında geniş yankı uyandırarak destek gördü. Bakanlık tarafından yapılan açıklamalara göre; “Sürdürülebilir Kültürel Kalkınma Programı ” kapsamında kültür endüstrisi ve kültür sanat girişimlerinin destekleneceği bir döneme giriliyor.

ABD’DE YAŞAYAN TÜRK TURİZMCİDEN TANITIM ATAĞI…. 
Yeni pazarlar arayışı ve turizm çeşitliliğine yönelen Türkiye’nin uzak destinasyonlarda kültür ve sanat ile tanıtılması da büyük önem taşıyor. İşte uzun süredir turizm faaliyetlerini ABD’de sürdüren Türk turizmci Sait Yardımcı, tam da bu noktada önemli bir etkinlik hazırlığında olduğunu bildirdi. Club Medisa Turizm seyahat acentası Ceo’su ve Türkiye Film Komisyonu Başkanı Sait Yardımcı; ülkemiz tanıtımına katkıda bulunacak önemli bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

http://www.turizmhaberleri.com/haberayrinti.asp?ID=30065